18. května 2020 - obnovení výuky tanečního a výtvarného oboru ve škole

....
  1. V pondělí 18. května 2020 se opět obnovuje výuka tanečního a výtvarného oboru ve škole. Vyučovat se začne na pracovištích v Ivanovicích na Hané a Pustiměři.
  2. Do školy budou pouštěni pouze žáci bez doprovázejících osob. Žáci při prvním příchodu do školy předloží vyplněné čestné prohlášení (ke stažení ZDE). Bez jeho předložení nebude žák do školy vpuštěn.
  3. Každý žák si s sebou přinese sáček na použitou roušku.
  4. Výuka tanečního oboru bude probíhat především ve venkovních prostorách areálu školy. V tomto případě při dodržení bezpečného odstupu nemusejí žáci a učitel nosit ochranu obličeje. Při nepříznivém počasí se výuka přesune do tanečního sálu, kde při vhodných rozestupech a intenzivním větrání nebude zakrytí obličeje povinné. Vhodné je přijít do výuky již v oblečeném tanečním úboru, aby se minimalizovalo shlukování žáků v šatně při převlékání.
  5. Ve všech vnitřních prostorách výtvarného oboru (ateliér, šatna, WC, keramická dílna) budou všichni povinně používat ochranu obličeje, pokud nebude možno zajistit dostatečný odstup. Z hygienických důvodů je doporučeno donést si vlastní výtvarné potřeby, aby se nemusely mezi žáky půjčovat.
  6. Žáci nebudou moci čekat na výuku v budově školy. Proto žádáme rodiče, aby své děti posílali přesně na daný čas a nikoliv dříve. V opačném případě budou žáci čekat venku.
  7. V každé učebně bude k dispozici dezinfekce rukou, kterou si každý žák aplikuje bezprostředně po příchodu do třídy.
  8. Po výuce každé skupiny se učebna důkladně vyvětrá.
  9. Pokud se žák do výuky nedostaví, je potřeba jeho absenci zákonným zástupcem omluvit tak jako během školního roku.

Vytvořeno: 6. 5. 2020
Poslední aktualizace: 31. 5. 2020 15:03